Pomoćno i tehničko osoblje

• Zilha Husović, pomoćni radnik
• Kimeta Bošnjak, pomoćni radnik
• Binasa Redžović, pomoćni radnik

Posao  pomoćnih radnika je da:

• održava higijenu u školskim prostorijam – učionicama, hodnicima, sanitarnom čvoru, kabinetima .
  • održava higijenu u školskom dvorištu,
  • održava i čuva alat kojim je zadužen i koji koristi u radu;
  • prijavljuju sva oštećenja i kvarove na instalacijama, inventaru i drugoj opremi,
  • vodi računa o školskoj imovini  i obavlja druge poslove po nalogu sekretara ili direktora škole.

ЕКСКУРЗИЈЕ И ИЗЛЕТИ

Наша школа сваке године организује излете и екскурзије за своје ученике и наставнике. Посете сајмовима, стручним скуповима и презентацијама представљају једну од важних активности у циљу побољшања квалитета наставе.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Ученици наше школе сваке године учествују на такмичењима и ученичким смотрама. Запажени резултати које постижу најбољи су показатељ рада школе и квалитетног рада наставника. Поред такмичења у знању, ученици кроз овај вид активности упознају места и градове у Србији и стичу нова познанства,