OŠ ,,Avdo Međedović"

Сазнај. Образуј се. Расти.

Dobrodošli na internet stranice naše škole

Računovodstvo :

1. Enesa Martinović – šef računovodstva,
  2. Edina Ugljanin – administrativni radnik.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Ово је текст који се користи за тест стране и тест чланке на интернет страницама. Овај текст је генерисан од стране сервера  и при уређењу странице се може заменити. Ово је текст који се користи за тест стране и тест чланке на интернет страницама. Овај текст је генерисан од стране сервера  и при уређењу странице се може заменити.

ЕКСКУРЗИЈЕ И ИЗЛЕТИ

Наша школа сваке године организује излете и екскурзије за своје ученике и наставнике. Посете сајмовима, стручним скуповима и презентацијама представљају једну од важних активности у циљу побољшања квалитета наставе.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Ученици наше школе сваке године учествују на такмичењима и ученичким смотрама. Запажени резултати које постижу најбољи су показатељ рада школе и квалитетног рада наставника. Поред такмичења у знању, ученици кроз овај вид активности упознају места и градове у Србији и стичу нова познанства,